אני מאמין

אימון אישי, מבוסס על גישה אופטימית שלכל אדם יש את המשאבים להשיג את מה שהוא רוצה. זהו תהליך ממוקד ומכוון לתוצאה מעשית וליצירת עתיד מיטבי. התהליך מיועד לאנשים שרוצים לפתח ולממש את עצמם, לנהל ,לשלוט ולהיות אחראיים על חייהם ,לנהל אותם ולחולל שינוי בהם תוך עשיית פעולות לקראת השגת היעדים והמטרות המבוקשות על ידם.
• אימון אישי ב Twist In Life- זהו תהליך מוגדר בזמן וקצר מועד האורך כ10 עד 12 שבועות. בתקופה זו המתאמן מגיע בהדרגה לשינוי מוחשי בהתנהגותו, רגשותיו ודרך חשיבתו, שינוי שמוביל לתוצאות טובות יותר ולקבלת החלטות להמשך הדרך.
האימון מושתת על מערכת יחסים מקצועית ועל פתיחות ואימון בין המתאמן למאמן.
• המאמן והמתאמן עובדים ביחד כדי לגרום למתאמן לפרוץ דרך בחייו האישיים. פריצות הדרך יכולות להיות במגוון רב של תחומים בחיים, כגון: מציאת כיוון קריירה או תעסוקה, בהתנהלות הכלכלית, אימון אישי למערכות יחסים, אימון אישי לזוגיות, אפקטיביות אישית, הגשמה עצמית וכו'.
• אימון אישי ב-Twist In Life מוליך אותנו דרך תהליך של צמיחה, העצמה וגדילה פנימית. בצעדים קטנים אנו מתקדמים שלב אחר שלב ומשיגים מטרה אחר מטרה. התהליך אותו אנו עוברים חשוב לא פחות מן התוצאות אליהן אנו מגיעים. בתהליך שכזה אנו לומדים להכיר ביכולות האמיתיות שלנו, ועד כמה הן גדולות

 

  • Black Facebook Icon

למרחב 22 רמת השרון